Pastoralt landskap oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, signerad "Thorpe"?, olja på duk, 35x52 cm

293338

2015-02-17