Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIGIÖSA SKULPTURER, 2 st., sannolikt sydeuropa,1700/1800-tal, skuöpterat och bemålat trä, höjd 43 respektive 46 cm
Färgbortfall, slitage
293347
2015-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här