Religiösa skulpturer skulpterat trä

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RELIGIÖSA SKULPTURER, 2 st., sannolikt sydeuropa,1700/1800-tal, skuöpterat och bemålat trä, höjd 43 respektive 46 cm

Färgbortfall, slitage

293347

2015-02-17