FAT, 2 st., Björn Trägårdh, Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJÖRN TRÄGÅRDH, fat, 2 st., Svenskt Tenn, 1928 och 1944, tenn med mässingskant, stämplade med änglamärket B8 respektive S8, höjd 6 respektive 4 cm, längd 26 respektive 20 cm

Repor

293356

2015-02-17