Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, fat, 2 st., Svenskt Tenn, 1928 och 1944, tenn med mässingskant, stämplade med änglamärket B8 respektive S8, höjd 6 respektive 4 cm, längd 26 respektive 20 cm
Repor
293356
2015-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här