Matsalsgrupp i rokokostil

Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 14 delar, 1900-talets början, rokokostil, ball and claw, bemålad, bestående av 2 karmstolar, 10 stolar, sitthöjd 46 cm, matbord med 4+1+1 iläggsskivor, sideboard med låda i sargen, matbordets höjd 76, diameter ca 130 cm, total längd på iläggsskivorna 450 cm, sideboardets höjd 75, 115x45 cm

Bruksslitage

293362

2015-02-17