Danska stolar Danish Danbork Kolding
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, märkta Danish Furniture Danbork Kolding Denmark, stomme i metall, formpressad sits i betsat lövträ, sitthöjd ca 44 cm, stapelbara samt kan monteras i rad, märkta Malmö fritidsgård
Kuntoraportti
Skador, slitage
293363
Päivämäärä:
2015-02-17