Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Blå ängeln", signerad och numrerad 59/275, färglitografi, ca 88x72 cm

293365

2015-02-17