Förgylld spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, oval, ca 64x35 cm

Smärre dekorbortfall, förgyllningen har släppt på enstaka ställen

293371

2015-02-17