Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SKÅL på fot, porslin, Tyskland, empire, otydligt signatur, målad dekor av landskapsbild och texten Fribourg samt förgyllningar, höjd 14, diamter 21 cm
Lagning
293374
2015-02-17