Skål på fot, Tyskland

Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland
Skål på fot, Tyskland

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SKÅL på fot, porslin, Tyskland, empire, otydligt signatur, målad dekor av landskapsbild och texten Fribourg samt förgyllningar, höjd 14, diamter 21 cm

Lagning

293374

2015-02-17