Klubbat för:
350 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädsel i tyg, på hjultrissor, lösa plymåer, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläck(ar)
293378
2015-02-17