Väggarmatur 1900-tal

Väggarmatur 1900-tal
Väggarmatur 1900-tal
Väggarmatur 1900-tal
Väggarmatur 1900-tal
Väggarmatur 1900-tal
Väggarmatur 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-talets första hälft, glas och metall, etsad dekor, höjd 51 cm

Smärre slitage

293393

2015-02-17