Brita Thorell oljemålning

Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning
Brita Thorell oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRITA THORELL (samtida): Kustmotiv, signerad B. Thorell, olja på pannå, ca 123x120 cm

293398

2015-02-17