Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Utsikt från Mont Lexa, signerad K.A. Pehrson, olja på duk, 48x65 cm
293444
2015-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här