Karl Axel Pehrson Utsikt från Mont Lexa

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Utsikt från Mont Lexa, signerad K.A. Pehrson, olja på duk, 48x65 cm

293444

2015-02-25