Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (5), 1910-tal, modeteckningar, otydligt signerade och daterade, blandteknik19x12 cm
Skador
293460
2015-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här