Soffa fåtöljer Louis XVI-stil
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
36 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 4 st, 1800-tal, Frankrike, Louis XVI-stil, förgyllda med träskuren dekor, klädsel i Beauvais-stil, soffans längd ca 145 cm
En karmstol med förstärkning, smärre ytslitage, klädsel med slitage
293466
2015-02-18