Johannes Harders oljemålning

Johannes Harders oljemålning
Johannes Harders oljemålning
Johannes Harders oljemålning
Johannes Harders oljemålning
Johannes Harders oljemålning
Johannes Harders oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANNES HARDERS (Tyskland 1871-1950): Fjordlandskap, signerad J. Harders, olja på duk, 70x100 cm

293469

2015-02-18