Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS ERNI (Schweiz, född 1909), "Zwei Pferde III", färglitografi, signerad, 156/200, ca 37 x 48 cm, oramad.
293488
2015-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här