Hans Erni färglitografi

Hans Erni färglitografi
Hans Erni färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ERNI (Schweiz, född 1909), "Zwei Pferde III", färglitografi, signerad, 156/200, ca 37 x 48 cm, oramad.

293488

2015-03-05