Urnformade dekorelement Louis XVI
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DEKORELEMENT, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, i form av träskurna försilvrade och förgyllda urnformationer, blomstergirlander och musslor, märkta a tergo med 7384, höjd 46 respektive 47 cm
kröndekor saknas, skador, lagningar och retuscher
293491
2015-02-19