Eldhund empire
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ELDHUND, empire, 1800-talets första hälft, 3 delar, brons, stående lejon på postament dekorerade med åskviggar, volutformade stag med fleuroner, total längd 104 cm
lagningar, skador, något skev
293494
2015-02-19