Eldhund empire

Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire
Eldhund empire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELDHUND, empire, 1800-talets första hälft, 3 delar, brons, stående lejon på postament dekorerade med åskviggar, volutformade stag med fleuroner, total längd 104 cm

lagningar, skador, något skev

293494

2015-02-19