Brita Streiffert oljemålning

Brita Streiffert oljemålning
Brita Streiffert oljemålning
Brita Streiffert oljemålning
Brita Streiffert oljemålning
Brita Streiffert oljemålning
Brita Streiffert oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA STREIFFERT (1917-2006): Dörröppning, signerad och daterad-71?, olja på duk, ca 96x73 cm

293500

2015-02-18