Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Uppvaktning, signerad och daterad Olle Nordberg 3?-44, -60, olja på duk, 104x128 cm
Färgbortfall
293520
2015-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här