Olle Nordberg olja

Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Uppvaktning, signerad och daterad Olle Nordberg 3?-44, -60, olja på duk, 104x128 cm

Färgbortfall

293520

2015-02-18