Curt Hillfon

Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon
Curt Hillfon

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, ca 100x82 cm

Smärre ytskador

293526

2015-02-18