Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FONOGRAFRULLAR, 16 stycken, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal, The Clarion Record, Edison Bell Record, Columbia Phonograpf Company.
Slitage, ej fullständigt genomgågna.
293533
2015-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här