Fonografrullar 16 stycken

Fonografrullar 16 stycken
Fonografrullar 16 stycken
Fonografrullar 16 stycken
Fonografrullar 16 stycken

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FONOGRAFRULLAR, 16 stycken, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal, The Clarion Record, Edison Bell Record, Columbia Phonograpf Company.

Slitage, ej fullständigt genomgågna.

293533

2015-03-01