Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Släktporträtt", monogramsignerad, daterad 1914, akvarell, 37x23 cm
Smärre veck
293540
2015-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här