Harriet Löwenhjelm

Harriet Löwenhjelm
Harriet Löwenhjelm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Släktporträtt", monogramsignerad, daterad 1914, akvarell, 37x23 cm

Smärre veck

293540

2015-02-20