Blandade äldre böcker
Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER, 1700-tal, bl.a. Borgare-ståndets protocoller wid Riksdagen i Stockholm, år 1789, tal, skinnband, hfrbd, samt oskurna i originalskick
Skador och defekter, flera oskurna
Ej kontrollerade
293563
2015-02-18