Blandade äldre böcker

Blandade äldre böcker
Blandade äldre böcker

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

ÄLDRE BÖCKER, 1700-tal, bl.a. Borgare-ståndets protocoller wid Riksdagen i Stockholm, år 1789, tal, skinnband, hfrbd, samt oskurna i originalskick

Skador och defekter, flera oskurna
Ej kontrollerade

293563

2015-02-18