Soffbord 1930-tal

Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal
Soffbord 1930-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, 1930-tal, bonad björk, jakaranda, svärtad dekor, höjd ca 62, 75x75 cm

Utskador, fläck

293591

2015-02-18