Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, sk Göteborgsstolar, omkring sekelskiftet 1900, valnöt, ryggbrickor med delvis genombruten dekor, sitthöjd ca

Skador, lagningar

293604

2015-02-18