Gleb Sergeevich Bogomolow oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GLEB SERGEEVICH BOGOMOLOW (född 1933): Komposition, signerad och daterad -89, olja på duk, ca 82 x 99 cm, oramad

Oramad, spår av rulle, smärre färgbortfall

293605

2015-03-11