Byrå stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad med jakaranda, amarant mfl träslag, förgyllda beslag, skiva av kolmårdsmarmor, otydlig märkning med rödkrita, höjd 81, 137x67 cm, nycklar finns på utlämningen

Smärre fanérskador och lagningar, skivan ej ursprunglingen, lagad skiva

293616

2015-02-20