Tommy Östmar litografi

Tommy Östmar litografi
Tommy Östmar litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): "Tre Kvinnor" Kompostion, signerad, färglitografi, 138/210, 61x83 cm

293617

2015-02-18