Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap med sjö, signerad Carl Johansson och otydligt daterad -21, olja på duk, 27x45 cm

293628

2015-03-01