Gucci herrarmbandur

Gucci herrarmbandur
Gucci herrarmbandur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, Florens, Rom, herrarmbandsur, stål, troligen tungsten/volfram glasring, quartz, svart tavla, model nr 3600M, Swiss made, diameter ca 32 mm, numrerad 0024051

Brukslitage, ej funktionstestad

293646

2015-02-18