Gucci herrarmbandur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUCCI, Florens, Rom, herrarmbandsur, stål, troligen tungsten/volfram glasring, quartz, svart tavla, model nr 3600M, Swiss made, diameter ca 32 mm, numrerad 0024051
Brukslitage, ej funktionstestad
293646
2015-02-18