Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, rokokostil, omkring sekelskiftet 1900, förgylld, krön med delvis genombruten dekor, ca 65x47,5 cm

Slitage

293651

2015-02-24