Philip von Schantz färglitografi samt bok

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ, Bjurström, P., Philip von Schantz grafik 1952-1987, Trelleborg, 1 signerad och numrerad originalfärglitografi av konstnären, bildyta ca 21,5 x16 cm, rikt illustrerad, grått skinnband, skinnskodd pappbandkassett, bibliofilupplaga 143/200, signerad av konstnären

293655

2015-02-18