Soffbord Frisco design Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "Frisco", 1960-tal, design Folke Ohlsson, teak, brännstämplad för Tingströms Bra Bohag, höjd 52, 54x76 cm

293674

2015-02-18