Hink koppar

Hink koppar
Hink koppar
Hink koppar
Hink koppar
Hink koppar
Hink koppar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HINK, koppar, 1800-talets andra hälft, höjd ca 24, diameter 32 cm

Bruksslitage

293680

2015-02-18