Barglob 1900-tal
2015-02-18
293681
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 90, diameter ca 47 cm
Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm
Bruksslitage