Tysk glasvas Arsal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARSAL, vas, glas, 1900-talets början, Arsal Vereinigte Lausitzer Glaswerke, Tyskland, grönt och lila överfång med motiv av blommande grenverk, signerad Arsall, höjd ca
Nagg vid fotring, bruksslitage och smärre märken
293683
2015-02-24