Blomsterställ 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMSTERPIEDESTAL, 1800-talets slut, för 9 krukor, svarvad stomme i svartbemålat trä, bronserad dekor, höjd 113 cm
Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm
Dekorbortfall, fotkula borta, slitage, sprickor
293684
2015-02-18