Pierre Galliardot akvarell

Pierre Galliardot akvarell
Pierre Galliardot akvarell
Pierre Galliardot akvarell
Pierre Galliardot akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE GAILLARDOT (1910-2002): Figurscen, signerad P Galliardot, akvarell, 47x58 cm

Gulnader

293690

2015-02-19