Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, 1800-tal, oktagonal pipa, stort flintsnapplås, skuren stock, längd 161 cm

alla beslag saknas, träskador,

293704

2015-03-17