Prins Eugen oljemålning

Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning
Prins Eugen oljemålning

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): "Klippformation, S:t Remy", signerad och daterad Eugen 1936, olja på pannå, ca 46x61 cm
PROVENIENS: Conrad Pineus

Dedikation á tergo

293706

2015-03-01