Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, silver, försilvrad metall och svärtat trä, bas på kulfötter, sidorna med medaljonger föreställande Fortuna och Diana, bladhölstrad bas och ljuspipa, en stämplad, lösa manschetter, höjd 27 cm

slitage, smärre bucklor

293713

2015-02-19