Ljusstakar sengustavianska
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, silver, försilvrad metall och svärtat trä, bas på kulfötter, sidorna med medaljonger föreställande Fortuna och Diana, bladhölstrad bas och ljuspipa, en stämplad, lösa manschetter, höjd 27 cm
slitage, smärre bucklor
293713
2015-02-19