BERTIL HERLOW-SVENSSON - Väggobjekt

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Hetrogen homogen II, signerad och daterad på baksidan Bertil Herlov Svensson-66, aluminium, 78 x 78 cm

Böjda metallstänger, slitage

293720

2015-03-21