Snedklaffsekretär sengustaviansk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, furu, betsad, förgyllda beslag, inredning med beslag av lejonmaskaroner, höjd ca 100, 100x43 cm

2 draghandtag utbytta till knoppar, ett draghantag i inredningen saknas, nyckel saknas, bruksslitage

293721

2015-02-20