Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURIN, porslin, Bing & Gröndahl, märkt 1733, monogramsignerad och daterad 1912, lejon, längd ca 32 cm
Andra sortering
293723
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här