Figurin Bing & Gröndahl
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
FIGURIN, porslin, Bing & Gröndahl, märkt 1733, monogramsignerad och daterad 1912, lejon, längd ca 32 cm
Kuntoraportti
Andra sortering
293723
Päivämäärä:
2015-02-19