Folke Bülow oljemålning

Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Stockholmsmotiv, signerad F Bülow 58, olja på duk, 50x55 cm

293725

2015-02-19