Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIENERBRONS, 1900-tal, i form av ödla, kallmålad brons, längd ca 10 cm

Slitage

293727

2015-02-21