Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 100, 115x77 cm
Renoverad, kompletterad, slitage
293731
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här